HAKKIMIZDA
> 2500 m2'lik kendi tesisimizde, 130 çalışanıyla aylık 200000 adet üretim kapasitesiyle iplikten mamüle, planlama departmanıyla %100 yerli üretim ürünleri dünya çapında 66 ülkeye ihracat yapmaktadır.

> Toptan satışımız İstanbul-Merter mağazalarımızdan Avrupa, Ortadoğu ve Arap ülkelerine yapılmaktadır.İran’da Tahran, Tebriz , İsfahan bayiliklerimiz vardır.

> Üretimlerimizi, konusunda uzman yöneticilerin kontrolünde değerli çalışanlarımızla titizlikle yaparak, bu profosyonel çalışmayı ürünlerimize yansıtmaktayız. > 28 yıllık tecrübesiyle, trendleri takip ederek, tasarımlarıyla modaya yön veren ürünlerini, deneyimli tasarımcı ve genç ekibiyle sunmaktadır.

> Hazır giyim sektöründe, tasarım, arge, üretim ve pazarlamada en üst seviyede olmak ve bu vizyonumuzla doğru tespit ve kararlarla ulusal ve uluslararası arenada söz sahibi olabilmek en büyük hedefimizdir.

> Vizyonumuz gereği, bunları yaparken sistemli çalışmayı teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ederek yatırımlarımızı uzun vadeli yapıp, kalite standartlarımızı en yüksek seviyeye yükseltme konusunda sektörde örnek teşkil etmeyi ve bunu yansıtmayı prensip olarak görmekteyiz.

Bunları bizimle yaşayın...